Aktualności, komunikaty i publikacje

Aktualności

Wesołych Świąt i powodzenia w Nowym Roku!

Wszystkim obecnym i przyszłym Klientom, Partnerom oraz Znajomym składamy serdeczne życzenia! Spokojnych i przyjemnych Świąt, radości z wytęsknionego, puszystego śniegu i wesołego wejścia w Nowy Rok! Czytaj dalej »
SUBVENIO, 25.12.2014

Spokojnych, miłych Świąt i dużo szczęścia w Nowym Roku!

Spokojnych, miłych Świąt, dużo szczęścia w Nowym Roku, oraz pięknej śnieżnej zimy życzy cały zespół Kancelarii Prawnej SUBVENIO Czytaj dalej »
SUBVENIO, 24.12.2013

Pozostało tylko 10 dni na odzyskanie podatku od spadku! [Pobierz wzór wniosku]

Osoby, które w latach 2007–2008 nie zgłosiły nabycia spadku w skróconym wówczas (miesiąc od daty uprawomocnienia się postanowienia nabycia spadku) terminie, przez co zmuszone były do zapłaty podatku, mogą obecnie wnosić o wznowienie postępowań w których wydano decyzję o nałożeniu obowiązku podatkowego i ubiegać się o jego zwrot. Muszą się jednak śpieszyć, gdyż wnioski składać można tylko do 18. lipca! Czytaj dalej »
SUBVENIO, 08.07.2013

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych! Życzy cały nasz zespół. Czytaj dalej »
SUBVENIO, 29.03.2013


Więcej dostępne w poszczególnych kategoriach:

  • Informacje branżowe i komunikaty Kancelarii

    Informacje branżowe i komunikaty Kancelarii

    W tym miejscu zamieszczamy aktualności dotyczące zagadnień prawnych, a także zapowiedzi i bieżące informacje dotyczące Kancelarii oraz dotykające bezpośrednio działalności naszych klientów.

  • Nasze artykuły i wybrane publikacje

    Nasze artykuły i wybrane publikacje

    W tym miejscu zamieszczamy nasze artykuły oraz informujemy o publikacjach i przydatnych dokumentach dotyczących sfery prawa, opracowanych przez nasz zespół oraz partnerów.


http://subvenio.pl/?id=51


Stały URL strony (permalink): http://subvenio.pl/?id=51